Na ceste k transparentnosti
  

Médiá | Podporované projekty

Podporované projekty

Sme dlhoročným partnerom a podporovateľom iniciatívy Za vládu zákona (Rule of Law), v rámci ktorej považujeme funkčný právny štát za nevyhnutný predpoklad pre stabilné a predvídateľné podnikateľské prostredie. Preto sme aj teraz podporili stanovisko tejto iniciatívy, kde sa spoločne vyjadrujeme k Deklaráciám vs realite v posilňovaní právneho štátu.

Deklarácie vs realita v posilňovaní právneho štátu

Záleží nám na  Európskej únii a vieme, že prináša benefity pre všetkých obyvateľov Slovenska a aj pre firmy. Preto sme sa spojili s ostatnými združeniami a obchodnými komorami, aby sme vyjadrili svoju podporu Európskej únii. Na Európskej únii nám záleží. Deklaráciu a sprievodné video si môžete pozrieť nižšie.

Deklarácia zamestnávateľských združení a obchodných komôr

Sprievodné video k deklarácii zamestnávateľských združení a obchodných komôr

 

Spolupodieľame sa na výskumnom projekte "Rozvoj podnikateľskej etiky v slovenskom podnikateľskom prostredí."  Hlavným cieľom výskumu je vytvoriť praktické a aplikovateľné modely dlhodobého rozvoja podnikateľskej etiky pre slovenské podniky podľa ich veľkosti. Boli by sme veľmi radi, keby ste sa stali súčasťou tohoto projektu a pomohli nám zhromaždiť potrebné poznatky, a tým napomôcť skvalitneniu podnikateľského prostredia v našej krajine. Dotazník môžete vyplniť kliknutím na nižšie uvedený link. Vopred ďakujeme.

Dotazník "Rozvoj podnikateľskej etiky v slovenskom podnikateľskom prostredí"

 

Sme veľmi radi, že aj naša organizácia sa zapojila do  Výzvy firiem: "Stojíme za odvážnymi". Chceme pomôcť odvážnym úradníkom v znovuzískaní zamestnania a podporiť ich pri hľadaní novej práce. Sprievodné videá si môžete pozrieť tu:

1. sprievodné video k Výzve firiem Stojíme za odvážnymi

2. sprievodné video k Výzve firiem Stojíme za odvážnymi