Slovak Compliance Days 2023 – Compliance v ére globálnych výziev

Pri príležitosti 10. výročia založenia Slovak Compliance Circle vás pozývame na dvojdňovú 8. výročnú konferenciu Slovak Compliance Days 2023, ktorá sa uskutoční v dňoch 16.-17. mája 2023 v AC Hotel by Marriott Bratislava.   

Nosná téma konferencie bude Compliance v ére globálnych výziev.                          

Konferencia bude zložená z jedenástich panelových diskusií, piatich prezentácií a moderovanej diskusie so zaujímavým hosťom. Témy budú rozdelené do dvoch paralelných blokov. Obsahom panelových diskusií a prednášok budú témy z oblasti kybernetickej bezpečnosti, medzinárodných sankcií, novinky v regulácii EÚ na rok 2023, aktuálne postupy AML vo vzťahu k sankcionovaným krajinám ako aj ich dopad na bankový sektor. Budeme hovoriť aj o biznis trendoch a mnohých podnikateľských výzvach v čase energetickej krízy.

Tešiť sa možete na zaujímavých rečníkov, profesionálov zo sveta compliance, ale aj inšpiratívnych biznis lídrov.

STORNO PODMIENKY: Bez poplatku je možné zrušiť registráciu na konferenciu do 31.3.2023. V prípade zrušenia účasti od 1. 4.2023 do 18.4.2023 vzniká povinnosť uhradiť storno poplatok vo výške 50 % z celkovej sumy konferencie, v prípade zrušenia účasti po 19.4.2023 vzniká povinnosť uhradiť 100 % z ceny poplatku za konferenciu. V prípade, že sa účastník nemôže na konferenciu dostaviť, môže za seba poslať náhradníka. Pokiaľ bude konferencia zrušená zo strany organizátore, účastníkovi bude cena vrátená v plnej výške. Všetky zmeny a storná registrácie na konferenciu prijímame iba písomne.

 

Registračný formulár

Používaním stránok prevádzkovaných Slovak Compliance Circle súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby

Súhlasím Viac info