SCD 2021 – Trvalá udržateľnosť a integrity manažment modernej organizácie

Venujete sa compliance? Zaujímate sa o trvalú udržateľnosť a integrity manažmentGreenwashing a nové technológie sú taktiež témou pre vašu spoločnosť?

Ak áno, spoločne sa pozrieme na výzvy 21. storočia optikou compliance manažérov. Pripravili sme pre vás zaujímavé témy a atraktívne panelové diskusie. Prijmite naše pozvanie na 7. výročnú konferenciu Slovak Compliance Days 2021, ktorá sa uskutoční dňa 30. novembra 2021 v hoteli Mercure Bratislava Centrum. 

Program konferencie bude rozdelený do dvoch paralelných blokov obohatených o diskusné fóra. Tešiť sa môžete aj na atraktívny večerný program „zábavné kasíno“. Registrácia na konferenciu je možná do 24. novembra 2021.

Registrácia a registračný poplatok:

179 €

Členovia SCC vstup grátis na základe počtu voľných kvót. Vstup nad kvótu 59 €.

Registračný poplatok zahŕňa oficiálny program konferencie, občerstvenie počas podujatia a večerný program. Pri registrácii na podujatie prosíme do „správy“ v registračnom formulári napísať informáciu, či sa plánujete zúčastniť večerného programu „zábavné kasíno“ priamo v priestoroch hotela Mercure.

Storno poplatky registrácie:
V prípade storna registrácie do 31.10.2021 vám bude účtovaných 50 % z registračného poplatku, od 1.11. do 15.11.2021 vám bude účtovaných 75 % z registračného poplatku. Od 16.11.2021 je účtovaný  storno poplatok vo výške 100%. V rámci registrácie vyjadrujete záväzný súhlas s podmienkami organizátora a obmedzeniami vyplývajúcimi z hygienických opatrení Úradu verejného zdravotníctva týkajúcich sa verejných podujatí. 
Hygienické opatrenia:
Na základe platných opatrení sa vstup na SCD2021 riadi platným Covid automatom. Pre zachovanie kapacity maximálneho počtu účastníkov 140, sa konferencie môžu zúčastniť  len zaočkované osoby*. (*Zaočkovanou osobu sa za týmto účelom rozumie osoba, ktorá je minimálne 14 dní po podaní druhej dávky vakcíny. V prípade jednodávkovej vakcíny sa za zaočkovanú osobu považuje osoba po 21 dňoch od jej podania.)
V prípade, ak bude na mieste zistený nesúlad s údajmi z registrácie alebo osoba nebude spĺňať podmienky vstupu z dôvodu hygienických opatrení, vstup na konferenciu jej bude zamietnutý. V takomto prípade, nevzniká registrovanému účastníkovi nárok na vrátenie registračného poplatku.
Pri vstupe na konferenciu budú všetci registrovaní účastníci kontrolovaní personálom hotela Mercure Bratislava Centrum a bude sa vyžadovať preukázanie očkovania.
V prípade, ak sa podujatie z dôvodu protipandemických opatrení zruší, bude každému registrovanému účastníkovi vrátená plná suma do 14 dní od zrušenia podujatia.

 

Registračný formulár

Používaním stránok prevádzkovaných Slovak Compliance Circle súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby

Súhlasím Viac info